GTA 6 otrzyma znaną i lubianą aktywność z GTA San Andreas? Fani już zacierają ręce

Grand Theft Auto VI

Od momentu premiery pierwszego zwiastuna GTA 6, fani nieustannie doszukują się nowych smaczków i elementów, które mogą pojawić się w nadchodzącej odsłonie gangsterskiej serii. Zwiastun od Rockstar Games jednak nie jest jedynym źródłem spekulacji. Jak wiadomo bowiem, wcześniej światło dzienne ujrzał szereg przecieków z szóstego GTA.

Ciekawy szczegół został dostrzeżony w wyglądzie głównego bohatera GTA 6

Pewien użytkownik Reddita, który miał okazję rzucić okiem na przecieki z GTA 6, o których było głośno w 2022 roku, porównał sylwetkę głównego bohatera do tej z oficjalnego trailera gry. Z porównania wynika jasno, że budowa ciała postaci znacząco się od siebie różni na obu materiałach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższe zestawienie może wskazywać na powrót siłowni do GTA 6. Ostatni raz pracować nad sylwetką głównego bohatera mogliśmy w GTA San Andreas, kiedy to CJ w zależności od trybu życia, znacząco zmieniał swój wygląd. Jeżeli opcja ta miałaby się pojawić w GTA 6, to fani na pewno przyjmą ją z otwartymi ramionami.

Powyższy wpis z Reddita przedstawia jedynie szkic obu sylwetek tak, aby nie powielać wycieków z gry. Widać jednakże na nim wyraźne zmiany w budowie ciała głównego bohatera.

Póki co powyższe informacje to jedynie domysły, jednakże trzeba przyznać, że dosyć prawdopodobne. Nie pozostaje zatem nic innego jak czekać na dalsze oficjalne wieści na temat GTA 6, które ewentualnie mogłyby owe przypuszczenia potwierdzić.

Źródło: Reddit

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.