Teaser GTA VI znaleziony w NBA 2K24? Gracze mają ciekawą teorię

GTA 6

Ostatnia część GTA zadebiutowała 10 lat temu. Tak długi czas oczekiwania daje się we znaki wielu graczom, co mogliśmy zaobserwować np. podczas sportowego programu na żywo niedawno nadawanego w Niemczech. Wówczas jeden z widzów wtargnął na scenę i poprosił gospodarzy o zdradzenie szczegółów dotyczących GTA 6. On akurat niczego się nie dowiedział, jednak nie warto tracić nadziei. Jak się okazuje, jeden z graczy NBA 2K24 znalazł całkiem ciekawą informację na temat potencjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony GTA.

Teaser GTA 6 ponoć został znaleziony w NBA 2K24

GTA 6 teaser tweet przeciek
Tweet użytkownika The GTA Base

Co jakiś czas pojawiają się przecieki na temat terminu potencjalnej premiery GTA 6 lub ukryte wiadomości, które mają wskazywać na rychłą zapowiedź nowej części. Dobrym przykładem może być np. tajemnicza wiadomość na koszulce w zawartości aktualizacji San Andreas Mercenaries do GTA Online. Jak wynika z powyższego zrzutu ekranu przedstawiającego tweeta (już usunięty) opublikowanego przez The GTA Base, w NBA 2K24 podobno mogła znaleźć się zajawka GTA 6.

Na powyższej grafice z gry widać napis „VI” na banerze oraz palmy, które ponoć mają sugerować umiejscowienie historii w nowej odsłonie GTA. The GTA Base przypomniał też w swoim wpisie, że NBA 2K24 zostało wydane przez firmę macierzystą Rockstar, czyli Take-Two.

Czy to faktycznie teaser GTA 6? W komentarzach pod postem widać raczej mieszane uczucia co do tej rewelacji. Kilka osób wskazało, że na banerze nie ma „VI”… tylko VIP.

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 4500 zł

Kup Grand Theft Auto V

Tego typu doniesienia warto traktować z przymrużeniem oka. Choć oczekiwanie na oficjalną zapowiedź może być frustrujące, warto uzbroić się w cierpliwość.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.