Poznaliśmy oficjalny termin premiery GTA 6! Gra zadebiutuje później niż się spodziewaliśmy

GTA 6

Od prezentacji Grand Theft Auto VI w grudniu 2023 roku, branża wręcz żyje nadchodzącą grą Rockstar Games. Od początku było wiadome, że kolejna odsłona gangsterskiej serii zadebiutuje w 2025 roku, ale wówczas nie znaliśmy żadnych innych konkretów. Dzisiaj w końcu poznaliśmy termin premiery tego niezwykle wyczekiwanego tytułu, ale niestety trafi on do sprzedaży później, niż większość z nas się spodziewała.

Termin premiery GTA 6 został ujawniony. Kiedy premiera?

Zwiastun GTA 6

Od momentu opublikowania zwiastuna GTA 6 (5 grudnia 2023), film zebrał już blisko 200 milionów wyświetleń, co doskonale pokazuje skale zainteresowania produkcją Rockstar Games. W najnowszym raporcie finansowym firmy Take-Two zawarto informację, która interesuje każdego fana tej gangsterskiej serii, a mianowicie termin premiery Grand Theft Auto 6.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według ujawnionych informacji, premiera GTA 6 odbędzie się jesienią 2025 roku, czyli w okresie pomiędzy 22/23 września, a 21/22 grudnia. Dokładnej daty niestety nie poznaliśmy, ale jej ujawnienie to tylko kwestia czasu.

Niestety dzisiejsze doniesienia bezpośrednio od Take-Two nie będą zbyt optymistyczne dla wielu graczy, ponieważ masa osób liczyła, iż gra ukaże się na początku 2025 roku, a nie dopiero pod jego koniec. Niemniej na to już nic nie poradzimy i wszystkim zainteresowanym pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Grand Theft Auto 6 z początku ukaże się na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. W przyszłości produkcja z pewnością pojawi się również na komputerach PC.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.