Rockstar i 50 Cent nawiązali współpracę? Wpis artysty rozbudza spekulacje na temat angażu w GTA 6

GTA 6

Nie ulega większym wątpliwościom fakt, że GTA 6 jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier wszech czasów. Nie dalej jak dwa dni temu informowaliśmy o interesującym projekcie niektórych graczy, którzy przedstawili swoją wizję zwiastuna tej produkcji. Teraz w sieci pojawiły się kolejne informacje, które mogą wskazywać, że najnowsza pozycja od Rockstar doczeka się angażu jednego z czołowych artystów.

Enigmatyczny wpis 50 Centa wzbudził nadzieję fanów na współpracę z Rockstarem przy GTA 6

Gta Vice City 50 cent instagram
Wpis 50 Centa na Instagramie

Na instagramowym koncie rapera pojawił się całkiem enigmatyczna grafika przedstawiająca dobrze znany niemal wielu graczom napis „Vice City”. Do tego wszystkiego artysta dodał dopisek, że „wyjaśni wszystko później”, co pozwala sugerować, że niebawem raper może zaskoczyć czymś niezwykłym.

Oczywiście niemal od razu zaczęły pojawiać się spekulacje, że utwory artysty pojawią się w najnowsze odsłonie gier od Rockstar, czyli GTA 6. Niektórzy, bardziej sceptyczni wskazują, że jest to część kampanii reklamowej nowego albumu artysty.

Przeczytaj też: Tablet do rysowania — najlepsze modele

Na ten moment mamy zbyt mało informacji, aby jednoznacznie stwierdzić, co ów wpis może oznaczać. Pozostaje mieć nadzieję, że artysta nie będzie zbyt długo trzymał swoich fanów i graczy w niepewności i wkrótce ujawni swoje plany.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.