Rockstar i 50 Cent nawiązali współpracę? Wpis artysty rozbudza spekulacje na temat angażu w GTA 6

GTA 6

Nie ulega większym wątpliwościom fakt, że GTA 6 jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier wszech czasów. Nie dalej jak dwa dni temu informowaliśmy o interesującym projekcie niektórych graczy, którzy przedstawili swoją wizję zwiastuna tej produkcji. Teraz w sieci pojawiły się kolejne informacje, które mogą wskazywać, że najnowsza pozycja od Rockstar doczeka się angażu jednego z czołowych artystów.

REKLAMA

Enigmatyczny wpis 50 Centa wzbudził nadzieję fanów na współpracę z Rockstarem przy GTA 6

Gta Vice City 50 cent instagram
Wpis 50 Centa na Instagramie

Na instagramowym koncie rapera pojawił się całkiem enigmatyczna grafika przedstawiająca dobrze znany niemal wielu graczom napis „Vice City”. Do tego wszystkiego artysta dodał dopisek, że „wyjaśni wszystko później”, co pozwala sugerować, że niebawem raper może zaskoczyć czymś niezwykłym.

Oczywiście niemal od razu zaczęły pojawiać się spekulacje, że utwory artysty pojawią się w najnowsze odsłonie gier od Rockstar, czyli GTA 6. Niektórzy, bardziej sceptyczni wskazują, że jest to część kampanii reklamowej nowego albumu artysty.

Przeczytaj też: Tablet do rysowania — najlepsze modele

Na ten moment mamy zbyt mało informacji, aby jednoznacznie stwierdzić, co ów wpis może oznaczać. Pozostaje mieć nadzieję, że artysta nie będzie zbyt długo trzymał swoich fanów i graczy w niepewności i wkrótce ujawni swoje plany.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!