Zwiastun GTA 6 w wykonaniu fanów. Gracze stworzyli swoją wizję gry w Unreal Engine 5

GTA 6

Fani Grand Theft Auto nie mogą już doczekać się kolejnych informacji na temat GTA 6 i wzięli sprawy w swoje ręce. Światło dzienne ujrzał krótki zwiastun stworzony przez fanów serii w Unreal Engine 5.

REKLAMA

Zwiastun GTA 6

GTA 6 w Unreal Engine 5

Bardzo przyjemną dla oka wizję GTA 6 przedstawił ostatnio zespół TeaserPlay. Na zwiastunie nie dzieje się co prawda zbyt wiele, główny bohater chodzi po mapie i jeździ samochodem, ale po raz kolejny możemy zobaczyć, do jakich rzeczy zdolny jest Unreal Engine 5.

Według ostatnich informacji Rockstar Games może powoli kończyć prace nad nową odsłoną serii. Projekt powoli zmierza podobno ku końcowi, a twórcy mogą być niedługo gotowi, aby oficjalnie zapowiedzieć swoją grę.

Przeczytaj też: Najlepsze gry VR

Nowy materiał TeaserPlay na razie musi wystarczyć fanom GTA. Może uda mu się chwilowo zaspokoić wyobraźnię graczy i pozwolić im wytrzymać do prezentacji szóstki.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!