Zwiastun GTA 6 w wykonaniu fanów. Gracze stworzyli swoją wizję gry w Unreal Engine 5

GTA 6

Fani Grand Theft Auto nie mogą już doczekać się kolejnych informacji na temat GTA 6 i wzięli sprawy w swoje ręce. Światło dzienne ujrzał krótki zwiastun stworzony przez fanów serii w Unreal Engine 5.

Zwiastun GTA 6

GTA 6 w Unreal Engine 5

Bardzo przyjemną dla oka wizję GTA 6 przedstawił ostatnio zespół TeaserPlay. Na zwiastunie nie dzieje się co prawda zbyt wiele, główny bohater chodzi po mapie i jeździ samochodem, ale po raz kolejny możemy zobaczyć, do jakich rzeczy zdolny jest Unreal Engine 5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według ostatnich informacji Rockstar Games może powoli kończyć prace nad nową odsłoną serii. Projekt powoli zmierza podobno ku końcowi, a twórcy mogą być niedługo gotowi, aby oficjalnie zapowiedzieć swoją grę.

Przeczytaj też: Najlepsze gry VR

Nowy materiał TeaserPlay na razie musi wystarczyć fanom GTA. Może uda mu się chwilowo zaspokoić wyobraźnię graczy i pozwolić im wytrzymać do prezentacji szóstki.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.