GTA 6 musi być czymś, czego „nigdy wcześniej nie widziano”. CEO Take-Two na temat nadchodzącej gry Rockstar

GTA-6

Nie da się ukryć, że GTA 6 to produkcja bez wątpienia niezwykle ważna, a wiele osób ma wobec niej spore oczekiwania i nadzieje. Sam wydawca gry — Take-Two Interactive — najwidoczniej zdaje sobie doskonale z tego sprawę, a świadczyć o tym mogą ostatnie słowa CEO przedsiębiorstwa, czyli Straussa Zelnicka. Czy możemy być spokojni o ostateczny kształt najnowszej gry od Rockstara?

CEO Take-Two przyznaje, że przed deweloperami GTA 6 stoi niemałe wyzwanie

Rozmowa Straussa Zelnicka w podcaście Good Times Show

W ostatnim odcinku podcastu Good Time Show, dyrektor generalny Take-Two Interactive — Strauss Zelnick — podkreślił, że Rockstar musi „przejść bardzo cienką linię”, oferując graczom coś, co będzie dla nich zarówno zupełnie nowa, jak i całkowicie znajome.

Mężczyzna potwierdził jednocześnie, iż przed deweloperami stoi niemałe wyzwanie, któremu będą musieli podołać, ale mierzą się oni z nim za każdym razem, gdy na rynku debiutuje nowa iteracja Grand Thef Auto.

W trakcie rozmowy Zelnick przyznał, że wydawane przez Take-Two hity zawsze traktowane są jako „część rodziny”, do których firma ma wielką sympatię, dlatego też bywają one bardzo mocno rozwijane. Jednocześnie sytuacją niepożądaną jest tworzenie produkcji, które tworzone i ulepszane są w sposób niespójny.

Przeczytaj też: Tablet do gier — najlepsze modele

Z jednej strony słowa te faktycznie mogą uspokoić część graczy, którzy oczekują premiery GTA 6. Niektórzy jednak mogą zacząć obawiać się, iż będzie to zbyt odtwórcza gra, stworzona w bardzo „zachowawczy sposób”. Jak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się już bezpośrednio po premierze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.