GTA 6 zostanie zaprezentowane w 2023 roku? Rockstar znowu drażni się ze zniecierpliwionymi graczami

GTA 6

Niemal wszyscy fani gier gangsterskich z niesłabnącą niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek oficjalnych informacji na temat GTA 6. Rockstar jednak w swoim stylu drażni się z fanami, co jakiś czas publikując coś, co przez niektórych uznawane jest za poszlaki. Tak stało się i tym razem; jedna notka ponownie rozbudziła nadzieje co bardziej niecierpliwych entuzjastów tego cyklu.

Opis samochodu w GTA Online sugeruje zapowiedź GTA 6 jeszcze w tym roku

GTA Online opis samochodu
Opis samochodu dostępnego w GTA Online

Wszystko zaczęło od notki opisującej jeden z samochodów dostępnych w GTA Online. Z jego treści wywnioskować można bowiem, że Rockstar może jeszcze w 2023 roku zaskoczyć wszystkich i oficjalnie zapowiedzieć GTA 6.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Każdy rok przychodzi z pełną nadziei obietnicą, że ten rok będzie rokiem, w którym wszystko w końcu się połączy. Cóż, 2023 może być tym rokiem.

Fragment opisu jednego z samochodów dostępnych od niedawna w GTA Online

Tekst ten rozbudził nadzieje wielu osób oczekujących na premierę Grand Theft Auto 6, którzy zakładają, że jest to ciche ogłoszenie rychłej zapowiedzi. Oczywiście pojawiło się sporo głosów, które wprost twierdzą, że jest to trolling ze strony Rockstar, który w ten sposób próbuje zainteresować ludzi swoją marką.

Przeczytaj też: Gry z crossplayem

Jedno jest pewne, a mianowicie fakt, że deweloperzy GTA uwielbiają wręcz drwić sobie z fanów i ich oczekiwań wobec GTA 6. W końcu według jednego z uznanych insiderów najnowszy projekt od Rockstar powinien trafić do sprzedaży w okolicach świąt 2024 lub na samym początku 2025 roku. Jak będzie naprawdę? Czas pokaże.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.