GTA 6 – kiedy gra zostanie zapowiedziana? Bardzo możliwe, że dużo później niż myślimy

GTA 6

Od wielu lat miłośnicy gier z całego świata niecierpliwie wypatrują informacji na temat kolejnej odsłony Grand Theft Auto. Fani serii doszukują się wskazówek na ubraniach w GTA Online, a niedawno dyskusje o zapowiedzi szóstej części gry rozbudzał na nowo jeden z aktorów. Jednak pewien użytkownik Twittera przedstawił nieco inną perspektywę, przekazując nowe informacje w temacie pokazu i premiery GTA 6.

Według insidera nie zobaczymy w tym roku zapowiedzi GTA 6

Choć użytkownik Chris Marx nie jest szczególnie popularną osobą w świecie gamingowych przecieków, jeden z jego wpisów na Twitterze z pewnością wzbudza zainteresowanie. Jak twierdzi Marx, premiera wyczekiwanej produkcji miała zostać przesunięta na 2025 rok, a ponieważ Rockstar Games zazwyczaj zachowuje roczną przerwę między zapowiedziami a wydawaniem gier, nie powinniśmy spodziewać się pokazu GTA 6 w tym roku. Pamiętajmy jednak, że należy podejść do tej informacji z dużym dystansem, ponieważ nie jest w żaden sposób potwierdzona.

Jednak mimo że na ten moment jest to tylko plotka, trzeba przyznać, że wspomniany użytkownik Twittera miał na swoim koncie kilka trafionych przecieków – przedwcześnie ujawnił między innymi pokazy Dragon’s Dogma 2, Fable i PayDay 3. Wpis Marxa wywołał niemałe poruszenie w serwisie Reddit, gdzie dyskutowano o wiarygodności jego słów, ale także o tym, że zapowiedź GTA 6 być może jednak pojawi się w 2023 roku. Użytkownicy argumentowali te domysły tym, że Rockstar często ogłasza swoje gry w okolicach października, więc deweloperzy mają jeszcze kilka miesięcy.

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

Kup Grand Theft Auto 5

Nawet jeżeli słowa insidera o przesunięciu daty premiery i zapowiedzi gry są prawdopodobne, powinniśmy traktować je z przymrużeniem oka. Choć niecierpliwość graczy jest w pełni zrozumiała, najlepiej oczekiwać na oficjalne wieści dotyczące GTA 6, które będą pochodziły prosto od Rockstar Games.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.