GTA Online będzie wspierać ray tracing na PS5 i XSX|S. Rockstar zapowiada nowe usprawnienia

GTA Online

Większość świata gier wideo wyczekuje aktualnie nowych informacji na temat Grand Theft Auto 6, kolejnej odsłony serii. Nie oznacza to jednak, że dostępne od dziewięciu lat na rynku GTA 5 nie cieszy się wciąż ogromną popularnością. Zmotywowało to najwyraźniej Rockstar, aby uczynić grę fanów serii jeszcze przyjemniejszą.

Ray tracing w GTA Online

Zwiastun GTA Online na PlayStation 5

Regularne aktualizacje są jednym z najbardziej charakterystycznych elementów GTA Online. Tryb multiplayer w 2013 roku debiutował w nieco skromnej wersji i oferował głównie aktywności z kampanii. Dzisiaj można kupić setki pojazdów, brać udział w napadach, a nawet kupić własny jacht pływający wzdłuż wybrzeża Los Santos.

Nic więc dziwnego, że grudzień przyniesie GTA Online kolejną aktualizację. Tym razem pojawi się kilka dodatkowych sposobów na zarobienie wirtualnej gotówki, a dodatkowych usprawnień doczeka się tryb swobodny, zgodnie z prośbami graczy. Ponadto na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S gra zacznie wspierać ray tracing i zaoferuje Fidelity Mode.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Nową aktualizację konsolowi fani GTA Online bez wątpienia przyjmą z otwartymi ramionami. Więcej gotówki zawsze się przyda, a na konsolach nowej generacji tryb multiplayer powinien prezentować się jeszcze lepiej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!