Nowa aktualizacja GTA Online zapowiedziana. Jej tematyka jest przerażająco bliska rzeczywistości

GTA Online

Rockstar Games właśnie zapowiedziało nową aktualizację GTA Online. Uaktualnienie, którego premiera odbędzie się już na dniach, zostało zatytułowane The Criminal Enterprise. To, czym wyróżnia się ten update na tle pozostałych, jest jego tematyka, która bardzo mocno przypomina sytuację panującą obecnie na świecie.

GTA Online The Criminal Enterprise — szczegóły aktualizacji

Zwiastun GTA Online The Criminal Enterprise

Premiera uaktualnienia The Criminal Enterprise do GTA Online odbędzie się już 26 lipca, czyli w najbliższy poniedziałek. Aktualizacja ukaże kryzys gospodarczy w południowym San Andreas. Rosnące ceny benzyny, przerwane łańcuchy dostaw i gwałtowne fale upałów to tylko niektóre z utrapień, z którymi będą musieli się zmierzyć gracze. Teraz także w grze.

Przeczytaj też: GTA 5 za darmo

The Criminal Enterprise wprowadzi m.in. nowe misje (także kontaktowe), „znaczące rozszerzenia” Criminal Careers oraz ogólne ulepszenia gry. Fabuła nowej aktualizacji skupia się wokół skorumpowanego magnata naftowego i jego rodziny. We współpracy z IAA będziemy badać sprawę, przy okazji starając się zarobić trochę na boku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z