Nadchodzi fabularne rozszerzenie do GTA Online. Rockstar zapowiedział Los Santos Drug Wars

GTA Online

Od premiery Grand Theft Auto 6 mogą dzielić nas jeszcze lata, ale Rockstar ma na szczęście kilka sposobów, żeby umilić graczom oczekiwanie. Wydawca właśnie zapowiedział aktualizację do GTA Online, która rozpocznie nowy wątek fabularny w trybie multiplayer.

Zapowiedź Los Santos Drug Wars w GTA Online

GTA Online
GTA Online

Na oficjalnej stronie Rockstar pojawiła się właśnie zapowiedź aktualizacji Los Santos Drug Wars. Już 13 grudnia do GTA Online trafi patch, który zapewni graczom mnóstwo atrakcji. Na mapie pojawią się nowe przedsiębiorstwa, a do garaży trafią wcześniej niedostępne pojazdy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, Los Santos Drug Wars ma rozpocząć nowy wątek fabularny w GTA Online. Dołączymy do bandy Nervous Rona w celu walki z hipisami oraz motocyklistami i tworzenia własnych środków halucynogennych. Część nowych misji oraz przedsiębiorstw może wiązać się właśnie z rozszerzeniem historii gry.

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2

Nadchodząca aktualizacja ma być pierwszym rozdziałem dwuczęściowej historii. Biorąc również pod uwagę dodatkowe usprawnienia dla posiadaczy konsol nowej generacji, Rockstar postanowił zakończyć ten rok w wielkim stylu. Można spodziewać się, że do premiery GTA 6 tryb multiplayer doczeka się jeszcze kilku obszernych patchy.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.