GTA+ doczeka się większej liczby gier! Rockstar podaje dwa pierwsze tytuły

GTA+

Jakiś czas temu Rockstar bez żadnej zapowiedzi dodał do GTA+ Red Dead Redemption. Okazuje się, że lista gier w usłudze jeszcze się powiększy. Firma podała nawet dwa pierwsze tytuły, które ją wzmocnią.

L.A. Noire i Bully trafią do abonamentu GTA+

L.A. Noire – zwiastun

Dziś na oficjalnej stronie Rockstara pojawił się post informujący o dalszym rozwoju abonamentu GTA+. Okazuje się, że firma planuje wzmocnić go o kolejne klasyki, więc Red Dead Redemption nie było jedynie wyjątkiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na sam początek do usługi trafią dwie pozycje – L.A. Noire (2011) oraz Bully (2006). Mają one znaleźć się w subskrypcji jeszcze w tym roku, choć dokładna data nie została ujawniona.

Później Rockstar poinformował też o dalszej ekspansji The Vinewood Club. Najciekawszy jest jednak komunikat o nowej ofercie dla abonentów, którzy grają w GTA Online.

Od kwietnia zaczną oni otrzymywać bowiem dodatkowe 1,000,000 dolarów. Akcja potrwa wyłącznie do sierpnia.

Na końcu dodano, że gracze zapisani do GTA+ mogą spodziewać się także odebrania nowego supersamochodu. Wydarzy się to już tego lata w ramach aktualizacji GTA Online.

I to by było na tyle. Ciekawe więc, czy Rockstar planuje sprawić, aby GTA+ było konkurencyjne dla usług pokroju Ubisoft+. Na razie kilka gier to za mało, aby o tym myśleć – od czegoś jednak trzeba zacząć.

Źródło: Rockstar Games

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.