Kolejna gra trafiła do PS Plus Extra! Wreszcie jest to tytuł, którym warto się zainteresować

PS Plus

Od zapowiedzi specjalnej oferty z okazji Days of Play 2024 Sony dostarcza posiadaczom każdego PS Plus Extra i Premium dodatkowe gry wzbogacające bibliotekę usługi. Na razie jednak nie otrzymaliśmy zbyt wielu ciekawych pozycji, które mogłyby przykuć uwagę graczy. Dziś jednak do wariantu Extra trafiła pozycja, którą naprawdę warto się zainteresować.

Grand Theft Auto San Andreas – The Definitive Edition w PS Plus Extra w czerwcu 2024

Grand Theft Auto San Andreas – The Definitive Edition
Grand Theft Auto San Andreas – The Definitive Edition

Od dzisiaj do PS Plus Extra trafiła ostatnia z zapowiadanych pod koniec maja dodatkowych gier, a jest nią Grand Theft Auto San Andreas – The Definitive Edition. Mowa więc o zliftingowanej (bo nawet określenie remaster jest nieco na wyrost) kultowej odsłonie gry od Rockstar Games, która trafiła na rynek w 2021 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mimo wielu niedociągnięć i ewidentnych braków nadal jest to całkiem ciekawa propozycja, zwłaszcza dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć historię CJ-a. Spośród wszystkich czterech dodatkowych pozycji zdaje się to być najciekawsza propozycja, jaką Sony przygotował dla swoich klientów, którzy opłacają abonament.

Tym samym jest to ostatnia z pozycji, która jako dodatkowa pozycja zasili PS Plus Extra w ramach oferty na Days of Play. Teraz pozostaje czekać na ujawnienie „regularnej” listy, co powinno nastąpić już wkrótce.

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.