GTA San Andreas dostępne w wersji VR! Wszystko za sprawą specjalnego moda

GTA San Andreas VR

Jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów, czyli GTA San Andreas wciąż posiada ogromną liczbę oddanych fanów. Tytuł w tym roku będzie obchodził swoje 20-lecie, a mimo tego nadal przez niektórych uważany jest za najlepszą część serii. Teraz, dzięki specjalnemu modowi, przygody CJ’a można doświadczyć w wirtualnej rzeczywistości!

Dzięki modowi UEVR gracze mogą poznać GTA San Andreas z zupełnie nowej perspektywy

Rozgrywka GTA San Andreas w trybie VR

Powyższy film, nagrany przez Youtubera Gamertag VR przedstawia rozgrywkę z GTA San Andreas w trybie wirtualnej rzeczywistości. Całość działa na sprzęcie Meta Quest 3 i obsługiwana jest dzięki specjalnemu modowi o nazwie UEVR. Jak widać na materiale, gra z trybem VR radzi sobie naprawdę nieźle. Pojawiają się wizualne błędy związane z postacią CJ’a jak na przykład brak głowy głównego bohatera, jednakże nie są to problemy przekreślające rozgrywkę.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do GTA

Co ciekawe, w 2022 roku, przy okazji premiery gogli Quest 2, sam Mark Zuckerberg zapowiedział oficjalne wydanie GTA San Andreas VR. Od tamtego czasu jednak po projekcie słuch zaginął. Ewidentnie na sytuacji skorzystali moderzy, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Mod UEVR obsługuje także inne tytuły, głównie te oparte na silniku Unreal Engine 4 albo 5. Twórca opublikował modyfikację w trybie open beta, więc każdy posiadacz Meta Quest 3 może ją wypróbować. Na koniec pozostaje pytanie, czy wkrótce nie usłyszymy o usunięciu projektu ze względu na prawa autorskie? Jak wiadomo bowiem, Take2, czyli wydawca serii GTA nie patrzy przychylnym okiem na tego typu zmiany wprowadzane do ich produkcji, szczególnie jeżeli zapowiedziana została oficjalna wersja San Andreas w trybie VR.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Exputer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.