GTA V opuszcza dziś Xbox Game Pass

GTA V

W kwietniu do Xbox Game Pass ponownie zawitało Grand Theft Auto V. Z kolei niecałe dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że hit Rockstara niedługo opuści bibliotekę usługi Microsoftu. Tak się składa, że „niedługo” to już dziś. Czas się pożegnać z GTA V.

GTA V wylatuje z Xbox Game Pass

Zwiastun Grand Theft Auto V

Ponowna wizyta Grand Theft Auto V w Xbox Game Pass trwała dokładnie cztery miesiące. Nie jest to zbyt długi okres, ale w zupełności wystarczający, by poznać grę od początku do końca. Osoby, które nie zdążyły jeszcze ograć GTA V w ramach subskrypcji Amerykanów, niestety już się nie wyrobią.

Grand Theft Auto V zostanie usunięte z Xbox Game Pass do końca dnia. Nie wiadomo, czy produkcja jeszcze kiedykolwiek pojawi się w abonamencie, choć z pewnością nikt nie miałby nic przeciwko.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z