Guild Wars 2 trafi na Steam. Fani gier MMORPG będą zachwyceni

Guild Wars 2

Nie ma co ukrywać — Guild Wars 2 to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku MMORPG ostatnich lat. Pomimo dekady na karku produkcja ArenaNet Inc ma kolejną szansę na powiększenie swojej popularności, gra bowiem w najbliższym czasie trafi na Steam.

REKLAMA

Guild Wars 2 za niedługo na Steam

Guild Wars 2
Guild Wars 2, postacie z gry

O planach udostępnienia Guild Wars 2 na platformie Steam mówiło się już w 2020 roku, jednak z powodu pandemii studio tworzące grę zmuszone zostało odłożyć te plany na przyszłość. Tym razem już bez większych komplikacji gra ma pojawić się na Steamie 23 sierpnia 2022 roku. Twórcy zapewniają, że użytkownicy platformy Valve, jak i oryginalnego klienta będą korzystać z tych samych serwerów.

Przeczytaj też: Jaki soundbar do telewizora?

Wszyscy, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w Guild Wars 2, będą mogli zakupić specjalnie przygotowane na tę okazję kompletne wydanie gry. Pakiet ten zawierać będzie wszystkie trzy wydane do tej pory dodatki, czyli Heart of Thorns, Path of Fire oraz najnowszy End of Dragons. „Podstawka” jest darmowa dla każdego.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!