Guilty Gear Strive z datą premiery w Xbox Game Pass! Interesująca bijatyka z rychłym debiutem

Guilty Gear Strive

Użytkownicy Xbox Game Pass naprawdę mają w ostatnim czasie spore powody do zadwoloenia, bo usługa wzbogaca się o naprawdę interesujące produkcję. Dość powiedzieć, że dziś w usłudze zadebiutowało Wo Long Fallen Dynasty od Team Ninja, które zebrało wśród recenzentów wysokie noty. Teraz dowiedzieliśmy, że już za kilka dni biblioteka wzbogaci się o jeszcze jedną, całkiem interesującą pozycję.

Guilty Gear Strive zadebiutuje na Xboxach już za kilka dni

W oficjalnym sklepie Microsoft Store pojawiła się dziś adnotacja, że Guilty Gear Strive zadbiutuje na Xbox One oraz Xbox Series X|S już 7 marca 2023 roku. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami pozycja ta od premiery dostępna będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że gra pierwotnie zadebiutowała na PC, PS4 oraz PS5 w 2021 roku i może pochwalić się całkiem pozytywnym odbiorem, a świadczą o tym oceny recenzentów (87 punktów) i graczy (ocena 7,7/10) w serwisie Metacritic.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł — najlepsze modele

Guilty Gear Strive powinno zainteresować, tych którym do gustu przypadła oprawa wizualna Hi-Fi Rush, jednak i szukają nieco poważniejszej pozycji. Zamierzacie dać szansę produkcji od Arc System Works? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.