Guilty Gear Strive z datą premiery w Xbox Game Pass! Interesująca bijatyka z rychłym debiutem

Guilty Gear Strive

Użytkownicy Xbox Game Pass naprawdę mają w ostatnim czasie spore powody do zadwoloenia, bo usługa wzbogaca się o naprawdę interesujące produkcję. Dość powiedzieć, że dziś w usłudze zadebiutowało Wo Long Fallen Dynasty od Team Ninja, które zebrało wśród recenzentów wysokie noty. Teraz dowiedzieliśmy, że już za kilka dni biblioteka wzbogaci się o jeszcze jedną, całkiem interesującą pozycję.

REKLAMA

Guilty Gear Strive zadebiutuje na Xboxach już za kilka dni

Guilty Gear: Strive is coming to Xbox Game Pass (Xbox Series X|S, Xbox One, PC) on March 7.https://t.co/hEF4rIBf0u pic.twitter.com/ZoKfZ9LjT2

— Klobrille (@klobrille) March 3, 2023

Guilty Gear: Strive is coming to Xbox Game Pass (Xbox Series X|S, Xbox One, PC) on March 7.https://t.co/hEF4rIBf0u pic.twitter.com/ZoKfZ9LjT2

— Klobrille (@klobrille) March 3, 2023

W oficjalnym sklepie Microsoft Store pojawiła się dziś adnotacja, że Guilty Gear Strive zadbiutuje na Xbox One oraz Xbox Series X|S już 7 marca 2023 roku. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami pozycja ta od premiery dostępna będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

Warto wspomnieć, że gra pierwotnie zadebiutowała na PC, PS4 oraz PS5 w 2021 roku i może pochwalić się całkiem pozytywnym odbiorem, a świadczą o tym oceny recenzentów (87 punktów) i graczy (ocena 7,7/10) w serwisie Metacritic.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł — najlepsze modele

Guilty Gear Strive powinno zainteresować, tych którym do gustu przypadła oprawa wizualna Hi-Fi Rush, jednak i szukają nieco poważniejszej pozycji. Zamierzacie dać szansę produkcji od Arc System Works? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!