Dyson Sphere Program, Blazblue: Cross Tag Battle i Guilty Gear Strive zmierzają do Xbox Game Pass

Guilty Gear Strive

Konferencja Xboxa na Tokyo Game Show 2022 dobiegła końca. Podczas wydarzenia Amerykanie zdradzili m.in. datę premiery Deathloopa na Xbox Series X|S i w Xbox Game Pass, a także poinformowali o czterech grach niespodziankach dostępnych od dzisiaj we wspomnianej subskrypcji. Na tym jednak nie koniec, bo poznaliśmy też tytuły trzech kolejnych produkcji, które zadebiutują w abonamencie Microsoftu, ale trochę później.

REKLAMA

Dyson Sphere Program, Blazblue: Cross Tag Battle oraz Guilty Gear Strive trafią do Xbox Game Pass

Zwiastun Dyson Sphere Program

Konferencja Xboxa na TGS 2022 przyniosła całkiem sporo fajnych zapowiedzi. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc skupmy się na tytułach, których premiera w Game Passie została dzisiaj zapowiedziana. Ich pełna lista (Deathloopa omówiliśmy osobno w podlinkowanym newsie, więc nie został on tu uwzględniony) rozpoczyna się poniżej.

  1. Dyson Sphere Program (PC) – data dodania: 13.10.2022
  2. Blazblue: Cross Tag Battle (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data dodania: wiosna 2023
  3. Guilty Gear Strive (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data dodania: wiosna 2023

Przeczytaj też: Dysk SSD do laptopa – najlepsze modele

Trzeba uczciwie przyznać, że są to dość niszowe tytuły, ale z pewnością znajdą one zainteresowanie u niektórych graczy. Czekacie na którąś premierę? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!