Guilty Gear Strive od dzisiaj w Xbox Game Pass

Guilty Gear Strive

Zaledwie kilka dni temu poznaliśmy datę premiery Guilty Gear Strive w Xbox Game Pass. Tak się składa, że dzień ten nadszedł już dzisiaj, co oznacza, że bijatyka studia Arc System Works debiutuje w abonamencie Microsoftu. Nic, tylko się cieszyć (i pobierać)!

Premiera Guilty Gear Strive w Xbox Game Pass

Zwiastun Guilty Gear Strive

Guilty Gear Strive to bijatyka 2,5D, której motywem przewodnim jest nic innego jak mordobicie. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, ale w zamian mamy kilka aren oraz bohaterów, w których możemy się wcielić. Zasady są proste: wygrywa ten, który jako ostatni utrzyma się na nogach.

Przeczytaj też: Jaki telewizor 65 cali kupić

Guilty Gear Strive jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.