Gungrave G.O.R.E zainteresuje fanów Squid Games. Twórcy pokazali też nowy trailer!

Gungrave G.O.R.E

Twórcy Gungrave G.O.R.E przygotowali dla oczekujących premiery graczy pewną „niespodziankę”. Stoi za nią aktorka znana z serialu Squid Games, która użyczy swojego głosu w grze. To jednak nie wszystko, bo do sieci trafił świetnie wyglądający gameplay.

REKLAMA

Gungrave G.O.R.E z głosem znanym ze Squid Games

Gameplay z Gungrave G.O.R.E

Gungrave G.O.R.E to staroszkolna gra akcji, w której podczas pokonywania zastępów wrogów graczom będą towarzyszyć liczniki kombosów i inne rozwiązania znane z czasów niedawno minionych. Twórcy sprawili oczekującym fanom pewną niespodziankę. Chodzi o aktorkę, która użyczy swojego głosu Quartz — będzie to lektorka znana np. z serialu Squid Games, w którym instruowała uczestników na temat kolejnych „gier”.

Zobacz też: Jaki procesor do gier kupić?

To jednak zwykła ciekawostka. Najważniejszą informacją z tego dnia jest nowo opublikowany gameplay. Kilkanaście minut rozgrywki w 4K i przy 60 klatkach na sekundę pozwala poczuć charakter i klimat tej świetnie zapowiadającej się produkcji. Jej premiera została zaplanowana na 22 listopada 2022 roku. Ciekawe, czy Gungrave G.O.R.E trafi na premierę do Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!