Gungrave G.O.R.E. trafi do Xbox Game Pass na premierę? Wiele na to wskazuje

Gungrave G.O.R.E.

Dziś w Xbox Game Pass debiutują cztery gry z Immortals: Fenyx Rising na czele. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że do subskrypcji Microsoftu na premierę najprawdopodobniej trafi Gungrave G.O.R.E. To całkiem ciekawie zapowiadająca się produkcja, która może zainteresować wielu odbiorców.

Premiera Gungrave G.O.R.E. w Xbox Game Pass to prawdopodobny scenariusz

Microsoft rozesłał promocyjnego maila do niektórych graczy, ale najwyraźniej firma nieco się pospieszyła. Można w nim bowiem zauważyć, że tuż obok gier już potwierdzonych w Game Passie pojawiło się Gungrave G.O.R.E. To z kolei mocno sugeruje, że rzeczona produkcja zadebiutuje na premierę w usłudze Microsoftu – uwzględnienie jej w mailu raczej nie było wynikiem błędu.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier

Co by nie mówić, dzisiejszą informację wciąż trzeba traktować jako przeciek. Jeżeli jednak zostanie on potwierdzony, to 22 listopada 2022 roku możemy się spodziewać Gungrave G.O.R.E. w bibliotece Xbox Game Pass. To właśnie tego dnia gra zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.