Immortals: Fenyx Rising i 3 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Immortals Fenyx Rising

Miesiąc powoli dobiega końca, a zgodnie z zapowiedzią dzisiaj w abonamencie Xbox Game Pass lądują aż cztery nowości z Immortals: Fenyx Rising na czele. Nie da się ukryć, że tego dnia wyczekiwało wielu subskrybentów, bo w końcu Microsoft zadbał o naprawdę ciekawe tytuły. Dla każdego coś fajnego!

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (30 sierpnia 2022)

Zwiastun Immortals: Fenyx Rising

Immortals: Fenyx Rising to przygodówka z otwartym światem od Ubisoftu. Zadaniem głównego bohatera lub bohaterki (na początku zabawy mamy dostęp do kreatora postaci) będzie odzyskanie potężnej esencji bogów. Motywem przewodnim rozgrywki jest tu walka oraz eksploracja.

Zwiastun Commandos 3 – HD Remaster

Jak sama nazwa wskazuje, Commandos 3 – HD Remaster to odświeżona wersja strategii z 2003 roku. Twórcy zadbali o nowe tekstury, ulepszone modele postaci, prostsze sterowanie, poprawiony samouczek i wiele więcej. Motywem przewodnim zabawy jest w tym przypadku nic innego jak rozgrywanie starć na europejskich polach bitwy.

Zwiastun Immortality

Immortality reprezentuje gatunek gier przygodowych. Opowieść koncentruje się wokół niejakiej Marissy, której udało się zostać aktorką. Kobieta zagrała w kilku filmach, ale żaden obraz nie ujrzał światła dziennego, a ona sama zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Podczas zabawy będziemy starali się rozwiązać zagadkę zniknięcia początkującej aktorki.

Zwiastun Tinykin

Z kolei Tinykin jest pocieszną platformówką w kreskówkowej oprawie graficznej. Akcja gry rozgrywka się w dalekiej przyszłości, w czasach, kiedy Ziemia została już dawno zapomniana. Główny bohater opowieści trafia na wspomniany glob, gdzie z miejsca staje się… bardzo mały. „Skurczony” protagonista będzie musiał przemierzyć pełną niebezpieczeństw drogę, aby poznać tajemnicę Ziemi i być może powrócić do swoich pierwotnych rozmiarów.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Commandos 3 – HD Remaster i Tinykyn są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast pozostałe gry trafią do abonamentu w ciągu najbliższych godzin. W ramach subskrypcji Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. Immortals: Fenyx Rising (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Commandos 3 – HD Remaster (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Immortality (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Tinykin (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś produkcji? Napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!