Gwiezdne wojny od Ubisoftu powstają i najwyraźniej mają się dobrze. Studio szuka testerów!

Gwiezdne wojny Ubisoft

Już w styczniu ubiegłego roku Ubisoft poinformował, że pracuje nad grą z otwartym światem w uniwersum Gwiezdnych wojen. Za produkcję odpowiedzialne jest należące do francuskiej firmy studio Massive Entertainment. Deweloperzy do tej pory nie podzielili się jednak żadnymi szczegółami i materiałami ze wspomnianej produkcji. Wygląda jednak na to, że prace nad tytułem przebiegają sprawnie, ponieważ twórcy szukają testerów.

Wybrani gracze będą mieli okazję niebawem przetestować Gwiezdne Wojny od Ubisoftu

We are looking for playtesters for the Star Wars Project! If you live near Malmö, we would love for you to sign up. 🎮👉 https://t.co/rSw5iQvhXV pic.twitter.com/JdLsAIhAnu

— Massive Entertainment – A Ubisoft Studio 🎮 (@UbiMassive) December 16, 2022

We are looking for playtesters for the Star Wars Project! If you live near Malmö, we would love for you to sign up. 🎮👉 https://t.co/rSw5iQvhXV pic.twitter.com/JdLsAIhAnu

— Massive Entertainment – A Ubisoft Studio 🎮 (@UbiMassive) December 16, 2022

Studio Massive Entertainment przekazało powyższą informację we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym Twitter. Deweloperzy podkreślają, że potrzebują „graczy każdego typu”, dzięki czemu będą w stanie sprawdzić, w jaki sposób poszczególni użytkownicy odbierają ich nadchodzącą produkcję.

Warunek jest tylko jeden – zainteresowani muszą mieszkać w Malmö lub w pobliżu szwedzkiego miasta, ponieważ testy będą odbywać się w siedzie zespołu. Zainteresowani powinni zajrzeć pod ten adres, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Zobacz też: Najlepsze gry przygodowe

Na Gwiezdne wojny od Ubisoftu z pewnością będzie trzeba nieco poczekać. W marcu bieżącego roku Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – informował bowiem, że premiery wspomnianej produkcji należy spodziewać się najwcześniej w 2025 roku. Warto także pamiętać, że studio Massive Entertainment wciąż pracuje również nad Avatar: Frontiers of Pandora, które ma zadebiutować w przyszłym roku fiskalnym.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z