Gwiezdne wojny od Ubisoftu powstają i najwyraźniej mają się dobrze. Studio szuka testerów!

Gwiezdne wojny Ubisoft

Już w styczniu ubiegłego roku Ubisoft poinformował, że pracuje nad grą z otwartym światem w uniwersum Gwiezdnych wojen. Za produkcję odpowiedzialne jest należące do francuskiej firmy studio Massive Entertainment. Deweloperzy do tej pory nie podzielili się jednak żadnymi szczegółami i materiałami ze wspomnianej produkcji. Wygląda jednak na to, że prace nad tytułem przebiegają sprawnie, ponieważ twórcy szukają testerów.

Wybrani gracze będą mieli okazję niebawem przetestować Gwiezdne Wojny od Ubisoftu

Studio Massive Entertainment przekazało powyższą informację we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym Twitter. Deweloperzy podkreślają, że potrzebują „graczy każdego typu”, dzięki czemu będą w stanie sprawdzić, w jaki sposób poszczególni użytkownicy odbierają ich nadchodzącą produkcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warunek jest tylko jeden – zainteresowani muszą mieszkać w Malmö lub w pobliżu szwedzkiego miasta, ponieważ testy będą odbywać się w siedzie zespołu. Zainteresowani powinni zajrzeć pod ten adres, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Zobacz też: Najlepsze gry przygodowe

Na Gwiezdne wojny od Ubisoftu z pewnością będzie trzeba nieco poczekać. W marcu bieżącego roku Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – informował bowiem, że premiery wspomnianej produkcji należy spodziewać się najwcześniej w 2025 roku. Warto także pamiętać, że studio Massive Entertainment wciąż pracuje również nad Avatar: Frontiers of Pandora, które ma zadebiutować w przyszłym roku fiskalnym.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.