Hades 2 otrzyma betę przed wejściem w Early Access! Twórcy zapraszają do testów gry

Hades 2

Jedną z ciekawszych niespodzianek gali The Game Awards 2022 okazała się zapowiedź Hades 2, której raczej mało kto się wówczas spodziewał. Produkcja od tamtego momentu doczekała się wielu interesujących szczegółów, choć nie zabrakło też dość poważnego poślizgu w produkcji. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że wszystko jest na dobrej drodze, bo twórcy zapraszają zainteresowanych graczy do beta testów.

Hades 2 — twórcy z Supergiant Games ogłaszają testy swojej nadchodzącej gry

Supergiant Games poinformowało za pomocą swojego konta na Twitterze/X, że zbliżają się coraz bardziej do wydania Hadesa 2 w ramach steamowego Early Accessu. Zanim to jednak nastąpi deweloperzy, zdecydowali się podjąć jeszcze jedną ważną decyzję, a mianowicie przeprowadzić testy techniczne swojej gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W ramach tychże wszyscy zainteresowani gracze mogą zgłosić się jako ochotnicy, a jeśli dopisze im szczęście, to dostąpią możliwości sprawdzenia dotychczasowych efektów prac deweloperów. Jest to więc wyjątkowa okazja dla wszystkich entuzjastów tej gry, wobec której ciężko będzie im przejść obojętnie.

Aby zgłosić swoją kandydaturę w testach technicznych Hades 2, należy wejść na kartę produktu gry na Steamie i kliknąć opcję „Poproś o dostęp”. To w zasadzie wszystko musimy zrobić, bo reszta zależy już od woli deweloperów i naszego szczęścia.

Hades 2 – trailer

W ramach testów gracze dostaną dostęp do pierwszej lokacji gry, a co za tym idzie — wszystkimi opcjami, które dostępne będą w ramach początku zabawy. Miłym zabiegiem ze strony deweloperów jest fakt, iż ostrzegli osoby obawiające się spoilerów, powinny poczekać do debiutu we wczesnym dostępie.

Na razie jednak nie dowiedzieliśmy się, jednak kiedy Hades 2 doczeka się testów przeznaczonych dla „wybrańców”. Ma to jednak nastąpić w ciągu najbliższego miesiąca, co zwiastuje, że prace nad grą idą bardzo dobrze. Co więcej, gracze mają dostawać zaproszenia „stopniowo”, więc jeśli nie otrzymacie zaproszenia od razu to jeszcze nic straconego.

Źródło: Twitter/X: Supergiant Games

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.