Fani Half-Life chcą pobić kolejny rekord! Ty też możesz stać się częścią historii

Half-Life: Opposing Force

Fani legendarnej już serii strzelanek od Valve chcą pobić kolejny rekord. Tym razem chodzi o ustanowienie nowej najwyższej liczby graczy, którzy uruchomili Half-Life: Opposing Force w tym samym czasie. Poświęcone temu wydarzenie „Opposing the Bar” rozpocznie się już 13 sierpnia.

Fani chcą pobić rekord liczby graczy w Half-Life: Opposing Force

Zwiastun Half-Life: Opposing Force

Obecny rekord graczy w Half-Life: Opposing Force wynosi 620. Liczba ta jest więc jak najbardziej możliwa to pobicia, a drugim celem jest podniesienie poprzeczki do 5000 osób, które uruchomią ten tytuł w tym samym czasie.

Ustanawianie nowego rekordu zostało zaplanowane na 13 sierpnia o godzinie 16:00 polskiego czasu. Wystarczy wtedy po prostu włączyć grę i przynajmniej przeczekać jedną godzinę w jej menu, aby zostać zaliczonym do statystyk.

Za organizację wydarzenia „Opposing the Bar” odpowiadają twórcy zawartości o pseudonimach Radiation Hazard i Noclick. Ich celem jest pokazanie, że seria Half-Life nie została opuszczona przez społeczność, mimo że Valve zdaje się o niej za bardzo nie pamiętać.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dzieci

Kup Karta Podarunkowa Steam

Half-Life: Opposing Force jest dodatkiem do pierwszej części cyklu. Za jego stworzenie odpowiada zespół Gearbox Software.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.