Kooperacja w Halo Infinite wejdzie w życie już niebawem. Znamy szczegóły

Halo Infinite

Twórcy Halo Infinite od dłuższego czasu dłubią nad obiecaną zawartością. Do tej pory nie wiedzieliśmy, co dzieje się z trybem kooperacyjnym i wydaje się, że niezręczna cisza została przerwana najnowszymi ogłoszeniami prosto ze studia 343 Industries.

Moduł kooperacyjny w Halo Infinite od 11 lipca w formie bety. Oto szczegóły

Halo Infinite – trailer

Deweloperzy odpowiadający za Halo Infinite opublikowali na witrynie halowaypoint post, w którym poinformowali, że moduł kooperacyjny owej gry będzie dostępny w formie bety już 11 lipca. Aby wziąć udział w testach, wystarczy zarejestrować się w programie Halo Insider i wyrazić chęć sprawdzenia sieciowego wariantu rozgrywki.

Wspólna zabawa będzie dostępna dla użytkowników z każdej platformy. Mowa o Xboxach Series X|S, Xboxach One, Xbox Cloud Gaming oraz PC. Tryb kooperacyjny obsłuży sesję liczącą maksymalnie czterech graczy, a każdy z nich wcieli się w protagonistę – Master Chiefa. Nie zabraknie systemu progresji, powtarzania zadań (jeśli przynajmniej jeden z członków teamu danego questa ma nieukończonego), nowych osiągnięć czy również odblokowywania dodatkowej zawartości, o ile oczywiście wszyscy gracze z drużyny ukończą misję fabularną.

Sprawdź także: Data premiery Avatar: Frontiers of Pandora ujawniona przez insidera

343 Industries zadbało także o system, w którym wymusza na członkach drużyny wspólne podróżowanie. Jeśli oddalimy się od innych graczy o 1000 stóp, to automatycznie giniemy – wcześniej przy odległości wynoszącej 800 stóp otrzymujemy ostrzeżenie, które zachęca nas do powrotu do innych odbiorców z sesji. Ponadto pełna wersja modułu kooperacyjnego w Halo Infinite ma zadebiutować pod koniec sierpnia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z