Data premiery Avatar: Frontiers of Pandora ujawniona przez zaufanego insidera

Avatar Frontiers of Pandora

Ubisoft rzekomo planuje wydać w ostatnim kwartale 2022 roku Skull & Bones. Okazuje się, że francuska firma podobno chce wrzucić w tym okresie na rynek również Avatar: Frontiers of Pandora, o którym już przez dłuższy czas nie usłyszeliśmy większych konkretów.

Premiera Avatar: Frontiers of Pandora w listopadzie? Na to wychodzi

Avatar: Frontiers of Pandora – trailer

Informacje podał niezawodny Tom Henderson. Uważa on, że studio Massive Entertainment będzie w stanie przygotować grę w świecie wykreowanym przez reżysera Jamesa Camerona do końca tego roku kalendarzowego. Na łamach portalu Exputer zdradził, że Avatar: Frontiers of Pandora powinien trafić w nasze ręce dokładnie 18 listopada.

Sprawdź także: PS Plus Essential na lipiec 2022 ujawniony!

Gra miałaby zadebiutować na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Tytuł od pierwszej zapowiedzi powstawał wyłącznie z myślą o sprzętach obecnej generacji, więc możliwe, że zostaniemy pozytywnie zaskoczeni jakością produkcji. Istnieje spora szansa na to, iż więcej szczegółów poznamy w trakcie tegorocznego Gamescomu, na którym pojawi się Ubisoft.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z