Halo Infinite traci dyrektora kreatywnego. Kolejny weteran odchodzi z 343 Industries

Halo Infinite

Halo Infinite jest w poważnych tarapatach. Jeżeli fanom serii nie uświadomił tego dosadnie miniony rok, bardzo nieudany w wykonaniu 343 Industries, może zrobić to odejście dyrektora kreatywnego gry.

Halo Infinite traci kolejnego, doświadczonego dewelopera

Zwiastun Halo Infinite

Joseph Staten, dyrektor kreatywny Halo Infinite, odchodzi z 343 Industries, aby z powrotem dołączyć do Xbox Game Studios. Informacja ta pochodzi z nowego raportu Bloomberga.

Nie wiemy jeszcze dokładnie, czym będzie zajmować się Staten w przyszłości i on sam nie potwierdził jeszcze tych doniesień. Ma on jednak ogromne doświadczenie w branży, ostatnie lata spędził skupiony na historii oraz postaciach Halo, a jego odejście nie wróży dobrze dla przyszłości Infinite.

Przeczytaj też: Mikrofon do streamowania

Informacja o odejściu Statena przychodzi tego samego dnia, co ogłoszenie masowych zwolnień Microsoftu. Dyrektor kreatywny Halo Infinite najwyraźniej nie wybiera się jednak daleko i pozostanie w rodzinie Xboxa.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z