Edytor map do Halo Infinite wyciekł do sieci. Jeden z graczy odtworzył w nim P.T.

Halo Infinite tryb Forge P.T.

Halo Infinite nadal nie zostało wzbogacone o zapowiadany tryb Forge. Dataminerzy dotarli jednak do wczesnej i wciąż niedokończonej wersji wspomnianego edytora map. Jak można się było spodziewać, do sieci trafiły już pierwsze materiały prezentujące narzędzie, a jeden z nich jest szczególnie interesujący. Pewien fan postanowił bowiem wykorzystać produkcję 343 Industries do odtworzenia horroru P.T.

Fan pokazuje możliwości trybu Forge do Halo Infinite

Halo Infinite – P.T. odtworzone w trybie Forge

Wspomniane P.T. to krótkie demo gry Silent Hills, za którą miał odpowiadać Hideo Kojima. Produkcja została jednak anulowana, a wersja testowa została usunięta z cyfrowej dystrybucji. Użytkownik posługujący się pseudonimem „Death Templer” postanowił więc odtworzyć projekt i trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę interesująco, co potwierdza powyższy materiał wideo.

We wczesnej wersji trybu Forge, do której dotarli dataminerzy, działa obecnie jedynie część funkcji, które ograniczają się przede wszystkim do umieszczania obiektów w grze. Już teraz widać jednak, że edytor map do Halo Infinite ma spory potencjał, a po jego oficjalnej premierze w sieci z pewnością pojawi się jeszcze więcej równie interesujących projektów.

Sprawdź także: Najlepsze gry na Xbox 360

Niestety deweloperzy ze studia 343 Industries wciąż nie ujawnili, kiedy tryb Forge trafi do Halo Infinite. Możemy jednak zakładać, że wspomniana produkcja zostanie wzbogacona o edytor map we wrześniu, kiedy to w grze rozpocznie się trzeci sezon rozgrywek wieloosobowych. Na oficjalne potwierdzenie tych informacji musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.