Halo pozostaje w rękach 343 Industries. Szef studia zabrał głos w sprawie przyszłości serii

Ostatnie masowe zwolnienia Microsoftu bardzo mocno dotknęły 343 Industries. Wielu graczy zaczęło spekulować, że amerykański gigant chce tym samym zrezygnować z 343 i oddać Halo w ręce innego studia. Temat ten zaadresował właśnie szef 343, Pierre Hintze.

343 Industries wciąż odpowiedzialne za Halo

Zwiastun Halo Infinite

Hintze niestety nie wdawał się w zbytnie szczegóły. Krótko poinformował jedynie, że Halo i Master Chief nigdzie się nie wybierają, a 343 Industries będzie dalej pracować nad rozwojem serii. Ich wkład ma dostarczyć graczom „epickie przygody, multiplayer i więcej tego, co czyni Halo wspaniałym”.

Trudno powiedzieć, jak zareagują na tę informację fani serii. Z jednej strony mamy jasne oświadczenie dotyczące przyszłości serii i obietnicę dalszego rozwoju Halo. Z drugiej jednak strony 343 Industries przez ostatni rok straciło zaufanie większości graczy.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Miejmy nadzieję, że Pierre Hintze planuje niedługo zaadresować jeszcze kilka tematów związanych z Halo Infinite. Trudno wyobrazić sobie bowiem, żeby ostatnie zwolnienia nie wpłynęły znacząco na tempo rozwoju gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!