Harry Potter: Quidditch Champions zapowiedziane! Zapisy do testów gry są już dostępne

Harry Potter: Quidditch Champions

Warner Bros. zaskoczyło dziś wszystkich graczy nową zapowiedzią Harry Potter: Quidditch Champions. Co więcej, wraz z ogłoszeniem ruszyły też zapisy na testy produkcji. Te rozpoczną się już 21 kwietnia i potrwają jeden dzień, czyli do 22 kwietnia.

Warner Bros. zapowiada Harry Potter: Quidditch Champions

Dzisiejsza zapowiedź Harry Potter: Quidditch Champions była niespodziewana, ale z drugiej strony nie można się jej dziwić. Gra miała powstawać już od kilku lat, a sukces sprzedażowy Hogwarts Legacy tylko potwierdził, że franczyza nadal cieszy się sporym zainteresowaniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak sama nazwa wskazuje, Harry Potter: Quidditch Champions skupi się na tytułowych meczach w quidditcha. Gra pozwoli nam na solową rozgrywkę online lub też wspólną zabawę z przyjaciółmi.

Zobacz też: Lekki laptop – najlepsze modele

Harry Potter: Quidditch Champions pojawi się na PC oraz konsolach. Nie znamy jeszcze dokładnych platform sprzętowych, ale strona z zapisami na limitowane testy gry wspomina o PS4, Nintendo Switch, Xboxie One oraz PS5 i Xboxach Series X|S. Lista ta może jednak ulec jeszcze zmianie.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.