Hellblade 2 – wyciekła data premiery! Hitowy exclusive Xboxa może zadebiutować szybciej niż myślimy

Hellblade 2

Hellblade 2 jest zdecydowanie jednym z najciekawszych tytułów ekskluzywnych Xboxa. Wielu graczy oczekuje więc ze zniecierpliwieniem na datę premiery gry. Jak się okazuje, ta może nadejść szybciej, niż się wszyscy tego spodziewaliśmy.

Hellblade 2 – data premiery ujawniona przez insidera

Pierwsza część przygód bohaterki o imieniu Senua przykuła przed ekrany wielu graczy. Od dawna wiedzieliśmy już też, że Hellblade doczeka się kontynuacji, ale Xbox oraz Ninja Theory przez długi czas nie ujawniali jego daty premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz zgodnie z informacjami inisdera eXtas1s dowiedzieliśmy się, że ta ma zostać nam przedstawiona podczas czwartkowego Xbox Developer Direct. Co więcej, źródła informatora przekazały mu, że gra pojawi się na rynku już 21 maja 2024 roku.

Oznaczałoby to, że Hellblade 2 zadebiutowałoby wcześniej, niż większość z nas się spodziewała. Co za tym idzie, Xbox przygotowałby naprawdę mocny początek roku, który charakteryzowałby się debiutem jednego z jego najbardziej wyczekiwanych tytułów ekskluzywnych.

O prawdziwości tej plotki przekonamy się już niebawem. Wydarzenie Developer Direct rozpocznie się bowiem już 18 stycznia o godzinie 21:00 polskiego czasu.

Źródło: eXputer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.