Xbox Developer Direct 2024 zapowiedziany! Jeszcze w styczniu zobaczymy masę nowych gier od „Zielonych”

Xbox logo

Już jakiś czas temu pojawiały się plotki, jakoby Xbox Developer Direct miał powrócić. Teraz wiemy, że okazały się one prawdziwe. Firma właśnie podała oficjalną datę wydarzenia.

Xbox Developer Direct 2024 – ogłoszenie i data

O potencjalnym pokazie Xboxa spekulowało się od dawna. Firma ma sporo niezapowiedzianych gier, na które z niecierpliwością oczekujemy. Wystarczy wspomnieć o Fable, Hellblade 2 czy Avowed, które przygotowuje Obsidian – mistrzowie gatunku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W tle pozostają też „zamrożone” marki, na przykład klasyczne Gears. Seria ta zgromadziła wielu zagorzałych fanów, którzy nadal wypatrują zapowiedzi jej szóstej odsłony.

Nie wolno też zapominać o Xbox Game Pass. Takie wydarzenia to idealna okazja, aby zapowiedzieć, które nowe tytuły trafią do niezwykle popularnego abonamentu Microsoftu.

Także widać jak na dłoni, że powodów czekania na Xbox Developer Direct 2024 było aż nadto. Spieszymy więc poinformować, że – zgodnie z oficjalnym komunikatem – odbędzie się on już 18 stycznia o 21:00 polskiego czasu. Całość potrwa godzinę, a o 22:00 rozpocznie się globalna prezentacja The Elder Scrolls Online 2024.

Ponadto znamy już kilka tytułów, które zostaną nam przedstawione. Są to m.in. Indiana Jones, Ara: History Untold czy właśnie wspomniane wyżej Hellblade 2 oraz Avowed. Microsoft zaznacza, że pokaz nie ujawni niczego na temat produkcji Activision Blizzard King.

Zobacz też: Najlepszy projektor do domu

Możemy się spodziewać, że rzeczywiście czeka nas niesamowite wydarzenie. Na koniec dodajmy, że będzie można je śledzić za pośrednictwem oficjalnych kanałów Xboxa na YouTube oraz Twitchu.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.