Hellblade 2 zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji Ninja Theory przygotowało dla graczy niespodziankę

Hellblade 2

W maju swoją premierę będzie miała produkcja, której pełny tytuł brzmi Senua’s Saga: Hellblade 2. Jest to kontynuacja ciepło przyjętego Hellblade: Senua’s Sacrifice, wydanego w 2017 roku. Z okazji zbliżającej się premiery drugiej części Hellblade, twórcy gry przygotowali dla graczy nie lada niespodziankę.

Twórcy Hellblade 2 przygotowali masę materiałów ze swojego dzieła

Studio Ninja Theory stojące za nadchodzącym Hellblade 2 ogłosiło, że w maju, codziennie aż do momentu premiery drugiej części przygód Senuy, będzie publikowało nowe materiały z gry. Na pierwszy ogień gracze otrzymali nowy zrzut ekranu z nadchodzącej produkcji oraz prezentację obsługi ultra szerokich monitorów w wersji na PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Senua’s Saga: Hellblade 2 zadebiutuje 21 maja 2024 roku i do tego momentu deweloperzy będą codziennie dzielić się z graczami nowymi materiałami z gry. Pozycja, póki co zapowiada się na jedną z najpiękniejszych gier w historii pod względem grafiki. Również w kwestii fabularnej Hellblade 2 ma zamiar błyszczeć, serwując graczom wielowątkową i dojrzałą opowieść.

Czy wszystkie obietnice i nadzieje związane z Hellblade 2 się spełnią, to okaże się w momencie premiery. Póki co trzeba się zadowolić codziennymi materiałami od twórców gry.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.