Hellblade 2 na nowym materiale! Twórcy opowiadają o bohaterce gry

Hellblade 2

Premiera Hellblade 2 zbliża się wielkimi krokami, a my już możemy zapoznać się z kolejnym poświęconym mu materiałem. Tym razem skupia się on na głównej bohaterce gry. Mówiąc konkretniej, deweloperzy opowiedzieli o jej psychozie.

Nowy materiał z Hellblade 2

Hellblade 2 – Psychoza Senui

W Hellblade 2 stan kondycji psychicznej bohaterki odgrywa główną rolę. Dlatego też w najnowszym materiale z gry twórcy postanowili rozwinąć jego wątek, opowiadając o nim szerzej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wypowiedzi udzielili nam pracownicy studia Ninja Theory, ale nie tylko. Produkcja ta powstaje bowiem we współpracy ze specjalistami dotyczącymi zdrowia psychicznego, których wypowiedzi również znalazły się w wyżej wymienionym filmie.

Możemy więc być pewni, że Hellblade 2 potraktuje ten temat z należytym szacunkiem. Tym bardziej że już pierwsza część serii odwaliła w tej kwestii kawał dobrej roboty.

Przypomnijmy, że Hellblade 2 pojawi się na rynku 21 maja 2024 roku. Na razie tytuł ten trafi wyłącznie na PC i Xboxy Series X|S, ale spekuluje się, że znajdzie się również na PS5.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.