Hellblade 2 z pełnymi wymaganiami sprzętowymi wersji PC. Do gry w 4K trzeba mieć mocarny komputer

Senua’s Saga: Hellblade II

Niedawno informowaliśmy o minimalnych wymaganiach sprzętowych, jakie muszą spełniać komputery PC, aby poradzić sobie z nadchodzącym Senua’s Saga: Hellblade II. Tymczasem twórcy gry opublikowali pełne zestawienie tego, jakie podzespoły trzeba mieć, aby cieszyć się grą na wyższych ustawieniach. Najbardziej wymagający gracze muszą zmierzyć się z naprawdę sporymi wymogami.

Pełne wymagania sprzętowe Hellblade 2 udostępnione przez twórców

Pełne wymagania sprzętowe Hellblade 2

Powyższa tabelka prezentuje ustawienia graficzne, które będą swobodnie działać na danych konfiguracjach sprzętowych. Jak widać, w przypadku rozgrywki w 4K na wysokich ustawieniach, trzeba przygotować naprawdę mocarne komputery. W sumie nic w tym dziwnego, ponieważ produkcja szykuje się na jedną z najładniejszych gier wszech czasów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co warto jeszcze zaznaczyć to fakt, że w przypadku minimalnych wymagań, z grą poradzą sobie spokojnie sprzęty, które lata świetności mają już dawno za sobą. Jest to świetna wiadomość, ponieważ dzięki temu więcej osób będzie mogło zapoznać się z nadchodzącymi przygodami Senuy.

Planujecie ograć Hellblade 2 w wersji na komputery PC? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.