Hellblade 2 na premierowym zwiastunie! Xbox szykuje graczy na debiut gry

Hellblade 2

Już jutro debiut jednego z największych tegorocznych exclusive’ów Xboxa – Hellblade 2. Z tej okazji Xbox opublikował dziś zwiastun premierowy gry. Jest na co czekać!

Hellblade 2 – zwiastun premierowy

Zwiastun Hellblade 2

Na Hellblade 2 musieliśmy czekać aż kilka lat. Jutro – 21 maja – gra w końcu trafi na półki sklepowe i do Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W związku z tym dziś opublikowano jej zwiastun premierowy. Poza kinowymi ujęciami z rozgrywki film umila też muzyka artystki Aurora.

Wszystko wydaje się więc gotowe na premierę. Chociaż graczy na pewno zasmuci fakt, że Hellblade 2 nie doczeka się przed nią żadnych recenzji.

Tak czy inaczej, przypomnijmy, że gra zostanie wydana na PC i Xboxy Series X|S. Plotkuje się również, że Microsoft wyda ją też później na PS5.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2376 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.