Hellblade 2: Senua’s Saga ma rzekomo „sekretną” datę premiery! Być może poznaliśmy plany twórców

Hellblade 2 Senua's Saga

Na The Game Awards 2023 gracze mieli okazję zobaczyć nowy zwiastun Hellblade 2: Senua’s Saga. Niestety udostępniony przez deweloperów materiał nie ujawnił najważniejszego – daty premiery. W sieci pojawiły się natomiast nieoficjalne doniesienia na temat dokładnego terminu debiutu nadchodzącej produkcji Ninja Theory.

Hellblade 2: Senua’s Saga z premierą w maju 2024 roku? Ninja Theory i Microsoft mogą szykować niespodziankę

YouTuber posługujący się pseudonimem „Colteastwood” miał usłyszeć, że Hellblade 2: Senua’s Saga posiada już „sekretną” datę premiery. Zgodnie z przekazanymi informacjami nowa produkcja studia Ninja Theory ma rzekomo zadebiutować na rynku 21 maja 2024 roku. Twórca zauważa, że jest to wtorek, co pozwala sądzić, że wspomniany tytuł rzeczywiście trafi tego dnia w ręce graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zarówno Microsoft, jak i deweloperzy ze studia Ninja Theory nie odnieśli się do powyższych rewelacji. Niewykluczone, że amerykańska firma – podobnie jak miało to miejsce na początku bieżącego roku – zorganizuje w styczniu kolejny pokaz Xbox Developer_Direct. Wówczas być może poznamy oficjalną datę premiery Hellblade 2: Senua’s Saga.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Na koniec przypomnijmy, że Hellblade 2: Senua’s Sage zmierza wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Ninja Theory w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.