Helldivers 2 z burzami piaskowymi i zamieciami! Nowy patch zwiększa też maksymalny poziom postaci

Helldivers 2

W zeszłym tygodniu gracze Helldivers 2 otrzymali nowe rozkazy. Dzisiaj natomiast deweloperzy z Arrowhead Game Studios udostępnili kolejną aktualizację. Najnowszy patch wprowadza kilka nowości, a także kilka zmian, które z pewnością ucieszą fanów wspomnianego tytułu.

Helldivers 2 z nową aktualizacją. Arrowhead Game Studios wprowadza kolejne zmiany i nowości

Udostępniona przez twórców Helldivers 2 aktualizacja wprowadza m.in. nowe zagrożenia planetarne. Od tej pory gracze będą musieli mierzyć się na mapach z zamieciami oraz burzami piaskowymi. Jak wspomnieliśmy wyżej, najnowszy patch wprowadza także kilka wartych uwagi zmian.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jedną z najważniejszych jest zwiększenie maksymalnego poziomu postaci z 50 do 150. Wraz z najnowszym patchem zredukowano również o połowę wpływ negatywnego modyfikatora misji wydłużającego czas odnowienia strategii (Stratagems). Oddalono również punkty odrodzenia przeciwników od celu misji. Zmniejszono liczbę cywilów, która musi zostać uratowana w zadaniach na wyższych poziomach trudności.

Deweloperzy z Arrowhead Game Studios nie zapomnieli też o zmianach w balansie broni oraz ogólnych poprawkach zwiększających stabilność gry. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem najnowszej aktualizacji Helldivers 2, który jest dostępny na platformie Steam.

Na koniec warto przypomnieć, że Helldivers 2 dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Mieliście już okazję zapoznać się z najnowszą produkcję Arrowhead Game Studios? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.