Gracze Helldivers 2 zaskoczeni przez nowe siły Automatów! Twórcy najwyraźniej zapomnieli o nich wspomnieć

Helldivers 2

Wczoraj Helldivers 2 otrzymało kolejną aktualizację, która m.in. zwiększyła maksymalny poziom postaci, a także wprowadziła burze piaskowe i zamiecie. W opisie patcha Arrowhead Game Studios najwyraźniej „zapomniało” wspomnieć o jednej – całkiem istotnej – nowości. Wraz ze wspomnianą „łatką” w grze pojawiły się bowiem nowe siły Automatów.

Ostatnia aktualizacja wprowadziła do Helldivers 2 nowe siły Automatów

Wraz z ostatnim patchem siły Automatów zostały wzbogacone o latające statki, które potrafią wykrywać i ostrzeliwać graczy. Arrowhead Game Studios zapewnia, że w ręce użytkowników trafi wkrótce broń przeciwpowietrzna, która ułatwi starcia ze wspomnianymi maszynami. Nie jest to jednak jedyne nowe zagrożenie, z którym muszą mierzyć się gracze Helldivers 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na portalu społecznościowym X pojawiło się nagranie, które pokazuje, że w trakcie starć z Automatami gracze muszą mierzyć się również z ogromnymi maszynami kroczącymi. Użytkownicy zauważają, że z wyglądu przypominają one nieco AT-AT z Gwiezdnych wojen, a walka z nimi – ze względu na ich wytrzymałość – nie należy do najłatwiejszych.

Helldivers 2 dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Od premiery minął już ponad miesiąc, ale produkcja Arrowhead Game Studios wciąż cieszy się dużą popularnością. Bez wątpienia duża w tym zasługa sposobu, w jaki deweloperzy rozwijają i wspierają wspomniany tytuł.

Źródło: IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.