Helldivers 2 z oficjalną datą premiery! Na kooperacyjną strzelanką od Sony będzie trzeba trochę poczekać

Helldivers 2

Helldivers 2 już pod koniec lipca zostało sklasyfikowane przez ESRB. Jeden z branżowych insiderów informował natomiast wówczas, że nowa produkcja Arrowhead Game Studios prawdopodobnie zadebiutuje na rynku w październiku. Niestety okazuje się, że na kooperacyjną strzelanką od Sony będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Na wczorajszym pokazie State of Play ujawniono bowiem dokładną datę premiery gry.

Sony ujawniło datę premiery Helldivers 2. Na State of Play pokazano też nowe fragmenty rozgrywki

Helldivers 2 – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – miało zadebiutować na rynku w 2023 roku. Deweloperzy z Arrowhead Game Studios najwyraźniej potrzebują jednak nieco więcej czasu na dopracowanie swojej produkcji. Na wczorajszym pokazie State of Play poinformowano bowiem, że druga część Helldivers trafi do sprzedaży dopiero 8 lutego 2024 roku.

W trakcie pokazu zaprezentowano również nowy gameplay z Helldivers 2. Udostępnione przez deweloperów fragmenty rozgrywki pokazują starcie bohaterów z „zabójczym tytanem żółci”. Materiał po raz kolejny podkreśla, że w nadchodzącej produkcji Arrowhead Game Studios kluczem do sukcesu będzie współpraca. Rzućcie okiem na powyższy zwiastun i sprawdźcie sami.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 800 zł

Kup PlayStation 5

Helldivers 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Zgodnie z przekazanymi informacjami przedsprzedaż nadchodzącej produkcji Arrowhead Game Studios ruszy 22 września o 10:00 czasu polskiego. Zamierzacie sprawdzić wspomniany tytuł? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.