Helldivers 2 z prawdopodobnym terminem premiery! Gra została sklasyfikowana przez ESRB

Helldivers 2

Na PlayStation Showcase 2023 zaprezentowano efektowny zwiastun Helldivers 2. Na wydarzeniu poinformowano również, że produkcja Arrowhead Game Studios trafi w ręce graczy jeszcze w 2023 roku. Zarówno Sony, jak i sami twórcy nie ujawnili jednak dokładnej daty premiery. W sieci pojawiły się jednak wiarygodne doniesienia na temat debiutu wspomnianej produkcji.

Termin premiery Helldivers 2 wyciekł do sieci. Gra otrzymała również kategorię wiekową od ESRB

Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – poinformował, że Helldivers 2 ukaże się prawdopodobnie w październiku 2023 roku. Wspomniany termin miał zostać ujawniony przez Sony w wytycznych dla twórców treści uczestniczących w programie partnerskim japońskiej firmy. Cała sytuacja wciąż nie doczekała się jednak komentarza zarówno ze strony wydawcy, jak i deweloperów.

Helldivers 2 otrzymało również kategorię wiekową od ESRB. Fakt, że amerykańsko-kanadyjska organizacja oceniła nadchodzącą produkcję Arrowhead Game Studios, sugeruje, że prace nad wspomnianym tytułem zmierzają ku końcowi. Niewykluczone więc, że Sony wkrótce ujawni dokładną datę premiery gry.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Kup PlayStation 5

Helldivers 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5. Jak wspomnieliśmy wyżej, gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Czekacie na nową produkcję Arrowhead Game Studios? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.