Helldivers 2 – nowy zwiastun przybliża system misji i rozwoju postaci! Kosmiczna wojna na całego

Helldivers 2

Sony coraz aktywniej promuje najnowszą grę autorstwa Arrowhead Game Studios. Podczas targów CES 2024 mieliśmy okazję zobaczyć gameplay z wersji PC, przy okazji podano także wymagania sprzętowe. Dzisiaj udostępniono kolejny zwiastun, który prezentuje tajniki systemu rozkazów, klasycznych misji oraz rozwoju bohatera.

Gracze Helldivers 2 nie będą się nudzili. Nowy trailer prezentuje system misji i rozwoju postaci

Helldivers 2 – Galactic War Trailer

System rozkazów w Helldivers 2 będzie podzielony na dwie kategorie. „Główne rozkazy” dostępne są dla wszystkich graczy. Ich wypełnianie przybliża społeczność do odblokowania kolejnych etapów fabuły. W sekcji „osobistych rozkazów” pojawią się mniej istotne zlecenia – aby otrzymać nagrodę, należy ukończyć je w określony przez twórców sposób.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Operacje mają składać się z kilku powiązanych ze sobą misji, których realizacja będzie wymagała zaangażowania w eksplorację lokacji. Przykładowo: aby wystrzelić pocisk nuklearny, należy najpierw włączyć generatory, a także znaleźć kod startowy. Osoby grające na najwyższym poziomie trudności zyskają dostęp do największej liczby zadań.

Wraz z postępami gracze zyskają możliwość ulepszania zarówno statku kosmicznego, jak i elementów osobistego wyposażenia – zbroi, hełmów, podstawowej i pomocniczej broni. Niezbędne próbki oraz obligacje wojenne zdobędziemy w trakcie misji.

Premiera Helldivers 2 została zaplanowana na 8 lutego. To pierwszy wysokobudżetowy tytuł, który jednocześnie zadebiutuje na komputerach osobistych i konsoli PlayStation 5, jednak nie wszyscy gracze są z tego zadowoleni.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.