Helldivers 2 zaliczyło opóźnienie na PC i PS5? Sony wywołało małe zamieszanie wokół premiery

Helldivers 2

Na wrześniowym State of Play ujawniono dokładną datę premiery Helldivers 2. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja Arrowhead Game Studios ma zadebiutować na rynku za niecały miesiąc. Niewykluczone jednak, że na kooperacyjną strzelankę od Sony będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

Helldivers 2 z nową datą premiery? Kooperacyjna strzelanka Sony może zaliczyć drobne opóźnienie

Fragment konferencji Sony na CES 2024 poświęcony PlayStation

Na konferencji Sony na targach CES 2024 zaprezentowano kilka ujęć z gry Helldivers 2. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ – jak wspomnieliśmy wyżej – debiut nowej produkcji Arrowhead Game Studios zbliża się wielkimi krokami. Sęk w tym, że w materiale pojawia się nowa, nieco odleglejsza data premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fragment poświęcony Helldivers 2 informuje bowiem, że wspomniana produkcja zadebiutuje na rynku 28 lutego 2024 roku. Wcześniej zapowiadano natomiast, że nowa gra Arrowhead Game Studios ukaże się 8 lutego 2024 roku. Zarówno na Steam, jak i w PlayStation Store wciąż widnieje z kolei pierwotna data premiery.

Niewykluczone więc, że doszło do zwykłej pomyłki i Helldivers 2 trafi w ręce graczy w planowanym terminie. Niestety firma Sony oraz deweloperzy ze studia Arrowhead Game Studios nie odnieśli się jeszcze do całej sytuacji.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Far Cry

Helldivers 2 zmierza zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 5. Kooperacyjna strzelanka od Arrowhead Game Studios miała pierwotnie zadebiutować na rynku w 2023 roku. Deweloperzy potrzebowali jednak więcej czasu na dopracowanie swojej produkcji.

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.