Helldivers 2 z planami rozwoju po premierze. Dodatkowa zawartość trafi do graczy za darmo

Helldivers 2

Jakiś czas temu Helldivers 2 otrzymało nowy zwiastun prezentujący system misji i rozwoju postaci. Premiera nowej produkcji Arrowhead Game Studios zbliża się tymczasem wielkimi krokami. Na kilka dni przed planowaną premierą twórcy podzielili się natomiast informacją, która z pewnością ucieszy wszystkich graczy czekających na wspomniany tytuł.

Helldivers 2 z darmowymi atrakcjami. Twórcy będą rozwijać swoją grę o nową zawartość

Helldivers 2 – zwiastun „Zgłoś się na służbę”

Twórcy Helldivers 2 zapowiedzieli, że będą wspierać i rozwijać swoją grę po premierze. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze mogą liczyć na nową zawartość m.in. w postaci nowych biomów czy przeciwników. Należy także podkreślić, że wszystkie aktualizacje dostępna będą całkowicie za darmo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto również dodać, że Helldivers 2 dostępne jest w atrakcyjnej cenie. Gra dostępna jest obecnie w przedsprzedaży w PlayStation Store i na Steam. Zarówno w cyfrowym sklepie Sony, jak i na platformie Valve wspomnianą produkcję wyceniono na 169 złotych.

Helldivers 2 zadebiutuje na rynku już 8 lutego 2024 roku, czyli w najbliższy czwartek. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wspomniany tytuł trafi jednocześnie na komputery osobiste i PlayStation 5. Jakiś czas temu ujawniono również wymagania sprzętowe nowej produkcji Arrowhead Game Studios na PC.

Źródło: PSU

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.