Helldivers 2 nadchodzi! Efektowny zwiastun przedstawiony na PlayStation Showcase

Helldivers 2

Drugą zapowiedzią przedstawioną podczas dzisiejszego PlayStation Showcase okazała się całkiem niespodziewana produkcja. Mowa dokładnie o Helldivers II od studia Arrowhead Game Studios. Szykuje się polowanie na kosmiczne pomioty!

Helldivers 2 z trailerem podczas PlayStation Showcase 2023

Helldivers 2 – trailer

Utrzymany w całkiem lekkiej i lekko komediowej stylistyce trailer jest mieszanką reżyserowanych scen oraz fragmentów gameplay, które pokazują całkiem imponującą oprawę graficzną. Zgodnie z informacją zawartą na końcu zapowiedzi Helldivers 2 trafi do sprzedaży jeszcze w 2023 roku i dostępne będzie na PlayStation 5 oraz PC.

Tym samym będzie to kolejna produkcja, która zasili dosyć bogate portfolio gier-usług tworzonych przez studia należące do Sony.

Przeczytaj też: Tablet do gier — najlepsze modele

Niestety, poza informacją o roku premiery i platformach docelowych nie dowiedzieliśmy się niczego więcej. Musimy więc oczekiwać na dalsze komunikaty ze strony studia Arrowhead Games Studios, lub samego Sony.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.