Wysoko oceniana przygodówka dostępna do pobrania za darmo! Zdecydowanie warto dać jej szansę

Hero of the Kingdom 2

GOG udostępnił nam właśnie kolejną darmową grę. Tym razem to Hero of the Kingdom 2 od słowackiego studia Lonely Troops. Być może nie jest to najgłośniejszy tytuł, ale został za to bardzo wysoko oceniony przez graczy, więc na pewno warto go sprawdzić.

Hero of the Kingdom 2 za darmo w GOG.com

Zwiastun Hero of the Kingdom 2

Hero of the Kingdom 2 łączy ze sobą elementy gry przygodowej oraz RPG. Tytuł ten został wydany w 2015 roku na komputery z systemem Windows, Mac OS X oraz Linux.

Osoby chętne przetestować tę produkcję mogą teraz pobrać ją za darmo ze strony internetowej GOG-a. Oferta potrwa do 30 sierpnia do godziny 14:59.

Tak prezentuje się opis fabuły gry:

Ty i twoja siostra w końcu znaleźliście bezpieczną przystań w małej wiosce rybackiej. Ale zaraz potem zaczynają się kłopoty. Zagrożenie ze strony niezłomnej załogi piratów rzuciło cień na całe królestwo. Twoja ukochana siostra została porwana przez piratów i zabrana w nieznane miejsce daleko stąd. Nie masz wyboru, musisz rozpocząć podróż, aby ją uratować. Musisz być dzielny. Udasz się na koniec świata, będziesz pomagał ludziom, wypełniał zadania, nabywał cenne umiejętności i znajdował setki przydatnych przedmiotów.

Opis fabuły Hero of the Kingdom 2 z GOG.com

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Cóż, być może nie jest to ogromny hit AAA, ale nadal to ciekawy indyk, którego wyróżniła społeczność. Warto dać więc mu szansę i przekonać się, czy jest dla nas odpowiedni.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.