Zapomniana gra Blizzarda nagle dostała nową aktualizację! Microsoft już zabrał się do pracy?

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm to MOBA, które miało zawalczyć z League of Legends i DOTA 2 o miano króla gatunku. Od połowy 2022 roku znajdowało się jednak w trybie konserwacji i nie otrzymywało żadnej nowej zawartości. Zmieniło się to dopiero wczoraj, gdy nagle kolejna aktualizacja gry trafiła na jej serwer testowy.

Heroes of the Storm – nowa aktualizacja

Zwiastun Heroes of the Storm

Nowe wieści w sprawie Heroes of the Storm zauważył portal Windows Central. Kolejna, długo wyczekiwana aktualizacja tytułu jest już dostępna na jej serwerze testowym.

Lista zmian jest obszerna. Obejmuje generalne poprawki oraz naprawę balansu i błędów. Pełny changelog można znaleźć w tym miejscu.

Co ciekawe, Phil Spencer mówił ostatnio o wsparciu Xboxa dla ożywienia starszych tytułów Activision Blizzard. Kto wie – być może Microsoft zapragnie mieć swoje MOBA i to jeszcze nie koniec ponownego rozwoju Heroes of the Storm.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Z całą pewnością sfinalizowanie fuzji Activision Blizzard i Microsoftu otwiera przed tymi firmami nowe możliwości. Pozostaje liczyć, że dzięki nim gracze rzeczywiście dostaną w swoje ręce odświeżone wydania klasycznych marek, które zostały wstrzymane przez ABK.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.