Hi-Fi Rush bombardowane pozytywnymi ocenami! Gracze masowo okazują wsparcie dla Tango Gameworks

Hi-Fi Rush

Niedawne zamknięcie aż czterech studiów deweloperskich przez Microsoft odbiło się szerokim echem w branży. Wśród zamkniętych studiów znalazło się także Tango Gameworks, czyli twórcy bardzo udanego Hi-Fi Rush. Okazuje się, że taki obrót spraw spowodował, że gracze masowo okazują wsparcie dla poszkodowanych deweloperów.

Hi-Fi Rush nagle otrzymało masę pozytywnych opinii

Jak pokazują ostatnie statystyki na platformie Steam, gracze masowo wystawiają pozytywne recenzje dla Hi-Fi Rush. Ostatnie 2 tysiące wpisów ma oznaczenie „przytłaczająco pozytywne”, tak samo z resztą jak całość opinii wystawionych grze na platformie Steam. Ruch ten spowodowany jest chęcią okazania wsparcia dla niedawno zamkniętego studia Tango Gameworks.

Hi-Fi Rush zadebiutowało pierwotnie na początku 2023 roku na konsole Xbox oraz komputery osobiste, a rok później na PS5. Gra z miejsca zdobyła uznanie zarówno recenzentów jak i graczy. Sam Microsoft twierdził także, że jest bardzo zadowolony z uzdolnionych deweloperów. Mimo tego niedawno zapadła nagła decyzja o zamknięciu studia Tango Gameworks.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.