Hi-Fi Rush dostanie ostatniego patcha i wydanie fizyczne. Twórcy żegnają się z graczami

Hi-Fi Rush

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Xbox zamknie trzy studia, a w tym Tango Gameworks. Z tej okazji twórcy Hi-Fi Rush poinformowali nas, że właśnie pracują nad ostatnim patchem do hitowego Hi-Fi Rush. Gra doczeka się również wydania fizycznego.

Hi-Fi Rush – ostatni patch i edycja fizyczna

Niestety Tango Gameworks – uznane studio, które stworzyło Hi-Fi Rush, The Evil Within czy Ghostwire Tokyo – ulegnie wkrótce zamknięciu. Gracze pokochali zwłaszcza pierwszy z tych tytułów, który szybko stał się prawdziwym hitem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dlatego też gra doczeka się ostatniego, finalnego patcha. Zostanie on wydany dziś i skupi się na naprawie mniejszych błędów.

Ponadto Hi-Fi Rush otrzyma także wydanie fizyczne. Powstanie ono we współpracy z uznaną firmą Limited Run Games. Niestety nie znamy daty jego premiery, więc w tym przypadku trzeba czekać na więcej konkretów.

W ten sposób domknie się ostatni rozdział Tango Gameworks. Z pewnością zapamiętamy tych twórców jako autorów świetnych, zróżnicowanych gier.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.